Starvsfólk

 

Leiðsla

Umsiting

Vegleiðing og bókasavn

Lærarar

Kantina

Reingerð

Leiðsla

Páll Isholm

Rektari

Tlf. 610801 / 219930
 


pall.isholm@kambsdalur.fo
pai@kambsdalur.fo

Hjalmar Hansen

Vararektari og útbúgvingarleiðari fyri búskapar- og fyrireikingarbreyt og FHS

Tlf. 610803 / 748894


hjalmar.hansen@kambsdalur.fo
hjh@kambsdalur.fo

Óli Wolles

Útbúgvingarleiðari fyri hug-, náttúru- og serbreyt

Tlf. 610805/ 442031 / 742031


oli.wolles@kambsdalur.fo
olw@kambsdalur.fo

Sigrun Skálagarð

Deildarleiðari

Tlf. 456550 / 216412


sigrun.skalagard@@kambsdalur.fo

sis@kambsdalur.fo

 

Karl A. Olsen

Umsitingarleiðari

Tlf. 223222


karl.asbjoern.olsen@kambsdalur.fo

 

 

 

Umsiting


Hermund Arnholdtson

Skúlavørður

Tlf. 226901 


hermund.arnholdtson@kambsdalur.fo

Doris Djurhuus

KT-umsiting

Tlf. 610814 / 221725


doris.djurhuus@kambsdalur.fo

dod@kambsdalur.fo

Hennibeth Kalsø

Skrivstovufólk

Tlf. 610811 / 217099


hennibeth.kalso@kambsdalur.fo

hek@kambsdalur.fo

Steinunn Sivertsen

Skrivstovufólk 

Tlf. 610810 /  268362


steinunn.sivertsen@kambsdalur.fo
sgs@kambsdalur.fo

 

Eyðun Johansen                                             Tanja Huneck                                                        

KT-umsitingarleiðari                                        Skrivstovufólk                                                      

Tlf. 610815 / 217201                                       Tlf. 610817 / 253866                                         


eydun.johansen@kambsdalur.fo                    tanja.huneck@kambsdalur.fo                               
eyj@kambsdalur.fo

 

Vegleiðing og bókasavn

Eyðun á Lakjuni

Lestrarvegleiðari

Tlf. 610809 / 444990 / 238073

 


eydun.a.lakjuni@kambsdalur.fo
ela@kambsdalur.fo

Hans Jacob Kollslíð

Lestrarvegleiðari

Tlf. 610807/ 282162

 


hans.jacob.kollslid@kambsdalur.fo
hjk@kambsdalur.fo

Nikolina Olsen

Lestrarvegleiðari, KLHF

Tlf. 215769

 


nikolina.olsen@kambsdalur.fo
nio@kambsdalur.fo

Maria Gregersen

Lestrarvegleiðari

Tlf. 610806 / 272714

 


maria.gregersen@kambsdalur.fo
mgr@kambsdalur.fo

 

Randi Hansen

Lestrarvegleiðari

Tlf. 610808 / 445555 / 581224

 


randi.hansen@kambsdalur.fo
rha@kambsdalur.fo

Birgitte Arent

Orðblindalærari

Tlf. 443245 / 743245

 


birgitte.arent@kambsdalur.fo
bia@kambsdalur.fo

Karl A. Olsen

Orðblindalærari

Tlf. 223222

 


karl.asbjoern.olsen@kambsdalur.fo
kol@kambsdalur.fo

Jákup Eyðun Joensen

Bókavørður

Tlf. 444891 / 227949

 


jakup.eydun.joensen@kambsdalur.fo
jej@kambsdalur.fo

 

Nikolina Olsen

Bókavørður, KLHF

Tlf. 55769 / 215769


nikolina.olsen@kambsdalur.fo
nio@kambsdalur.fo

Rúna á Rógvi

Bókavørður

Tlf. 227204


runa.a.rogvi@kambsdalur.fo
rar@kambsdalur.fo

Turid Thomsen

Orðblindalærari og bókavørður

Tlf. 441819 / 741819


turid.thomsen@kambsdalur.fo
tut@kambsdalur.fo

  

 

Lærarar

Anette Sonne

Tlf. 275546 / 277531
Dekoratión

anette.sonne@kambsdalur.fo
aso@kambsdalur.fo

Astrid Jensen

Tlf. 423335 / 589262
Evnafrøði, Støddfrøði

astrid.jensen@kambsdalur.fo
asj@kambsdalur.fo

Beinta Gaard

Tlf. 319560 / 289560
Religión, Enskt

beinta.gaard@kambsdalur.fo
beg@kambsdalur.fo

Bergmann Finnsson

Tlf. 228959

Søga, Landafrøði, Samfelagsfrøði, Søga


bergmann.finnsson@kambsdalur.fo
bef@kambsdalur.fo

 

Birgitte Arent

Tlf. 443245 / 743245

Enskt, Spanskt


birgitte.arent@kambsdalur.fo
bia@kambsdalur.fo

Birna Heinesen

Tlf. 250469

Danskt, Leiklist


birna.heinesen@kambsdalur.fo
bih@kambsdalur.fo

Bjarki Skaale

Tlf. 422357 / 581154

Føroyskt, Danskt


bjarki.skaale@kambsdalur.fo
bbs@kambsdalur.fo

Boban Ilic

Tlf. 252786

Ítróttur og heilsa


boban.ilic@kambsdalur.fo
boi@kambsdalur.fo

 

Bogi E. Petersen

Tlf. 598299

Starvsfólk á Serbreytini


bogi.petersen@skambsdalur.fo
bpe@kambsdalur.fo

Bogi Olsen

Tlf. 262775

Starvsfólk á Serbreytini


bogi.olsen@kambsdalur.fo
bos@kambsdalur.fo

Carsten Petersen

Tlf. 444779 / 210779

Virkisbúskapur


carsten.petersen@kambsdalur.fo
 

Dánjal Petur Højgaard

Tlf. 441916 / 228753

Lívfrøði, Evnafrøði


danjal.petur.hoejgaard@kambsdalur.fo
dph@kambsdalur.fo

 

Dia Lamhauge

Tlf. 610804 / 442313 / 236331

Umsiting. Er í løtuni í farloyvi frá lærarastarvinum.


dia.lamhauge@kambsdalur.fo
dla@kambsdalur.fo

Diana Skoradal

Tlf. 220674

Føroyskt


diana.skoradal@kambsdalur.fo
dis@kambsdalur.fo

Doris Djurhuus

Tlf. 441725/221725

Kunningartøkni


doris.djurhuus@kambsdalur.fo
dod@kambsdalur.fo

Eirikur Tausen

Tlf. 319034 / 227589

Søga, Føroyskt


eirikur.tausen@kambsdalur.fo
eit@kambsdalur.fo

 

Eivin Simonsen

Tlf. 448782 / 598782

Enskt, Danskt


eivin.simonsen@kambsdalur.fo

Elinborg Osvaldsdóttir

Tlf. 224466

Føroyskt


elinborg.osvaldsdottir@kambsdalur.fo
eos@kambsdalur.fo

Erland Tvørfoss - álitisfólk

Tlf. 442054 / 581512

Enskt, Søga


erland.tvoerfoss@kambsdalur.fo
ert@kambsdalur.fo

Eyðun á Lakjuni

Tlf. 444990 / 238073

Tónleikur


eydun.a.lakjuni@kambsdalur.fo
ela@kambsdalur.fo

 

Eyðun Johansen

Tlf. 447201 / 217201

Alisfrøði


eydun.johansen@kambsdalur.fo
eyj@kambsdalur.fo

Fríða á Skipagøtu

Tlf. 591801

Spanskt


frida.a.skipagoetu@kambsdalur.fo
fas@kambsdalur.fo

Hallgerð Brim

Tlf. 250953

Franskt


hallgerd.brim@kambsdalur.fo
hab@kambsdalur.fo

Hanna Jensen

Tlf. 441057 / 211057

Í farloyvi


hanna.jensen@kambsdalur.fo
hje
@kambsdalur.fo
 

 

Hans F. Mikkelsen

Tlf. 444447 / 744447

Evnafrøði, Sálarfrøði


hans.futtrup.mikkelsen@kambsdalur.fo
hfm@kambsdalur.fo

Hans Jacob Kollslíð

Tlf. 442162 / 282162

Mentanarfatan, Sølubúskapur, Innovatión, Samfelagsfrøði


hans.jacob.kollslid@kambsdalur.fo
hjk@kambsdalur.fo

 

 

Heini Gaard

Tlf. 285350 / 296554

Søga


heini.gaard@kambsdalur.fo
 

Helena Hansen

Tlf. 47112 / 221613

Støddfrøði, Týskt


helena.hansen@kambsdalur.fo
hah@kambsdalur.fo

 

Hertha Olsen

Tlf. 223184

Sølubúskapur, Samfelagsfrøði, Innovatión


hertha.olsen@kambsdalur.fo
hol@kambsdalur.fo

Hjalmar Hansen

Tlf. 748894

Altjóða búskapur, Vinnulívsrættur, Fyrisiting c


hjalmar.hansen@kambsdalur.fo
hjh@kambsdalur.fo

Hjalti Dalheim

Tlf. 444089 / 281089

Sølubúskapur, Altjóða búskapur, Innovatión


hjalti.dalheim@kambsdalur.fo
hhd@kambsdalur.fo

Høgni Holm

Tlf. 314641 / 212969

Landafrøði, Lívfrøði


hoegni.holm@kambsdalur.fo
hgh@kambsdalur.fo

 

Irdi Jacobsen

Tlf. 610802 / 523100

Virkisbúskapur, Støddfrøði, Samfelagsfrøði, Altjóða búskapur


irdi.jacobsen@kambsdalur.fo
irj@kambsdalur.fo

Janus Dam-Jacobsen

Tlf. 421422 /  236332

Er í Løtuni í farloyvi. Støddfrøði, Alisfrøði


janus.dam-jacobsen@kambsdalur.fo
jdj@kambsdalur.fo

Jákup Eyðun Joensen

Tlf. 444891 / 227949

Lívfrøði


jakup.eydun.joensen@kambsdalur.fo
jej@kambsdalur.fo

Jákup Pauli Midjord

Tlf. 513863

Sálarfrøði


jakup.pauli.midjord@kambsdalur.fo
jej@kambsdalur.fo

 

Jákupbjørg Lambaa

Tlf. 505450

Føroyskt


jakupbjoerg@kambsdalur.fo
 

Jens Dam Ziska

Tlf. 316676/270140

Heimsspeki


jens.dam.ziska@kambsdalur.fo

Joan Gardar

Tlf. 317887 / 224484

Enskt, Týskt


joan.gardar@kambsdalur.fo
jga@kambsdalur.fo

Joan Mohr

Tlf. 217815

Í løtuni í farloyvi. Søga, Týskt


joan.mohr@kambsdalur.fo
jmh@kambsdalur.fo

 

 

Jóannes Hansen

Tlf. 448231 / 211822

Samfelagsfrøði, Landafrøði


joannes.hansen@kambsdalur.fo
jhn@kambsdalur.fo

Jóannes Næs Petersen

Tlf. 444488 / 214421

Enskt, Samfelagsfrøði


joannes.naes.petersen@kambsdalur.fo
jnp@kambsdalur.fo

Kári Purkhús

Tlf. 457840 / 757840

Lívfrøði, Ítróttur


kari.purkhus@kambsdalur.fo
kap@kambsdalur.fo

Karl A. Olsen

Tlf. 223222

Føroyskt, Danskt


karl.asbjoern.olsen@kambsdalur.fo
kol@kambsdalur.fo

 

Katrin Foldbo

Tlf. 283010

Støddfrøði


katrin.foldbo@kambsdalur.fo
kaf@kambsdalur.fo

Katrin Næs

Tlf. 452082 / 522082

Føroyskt


katrin.naes@kambsdalur.fo
kns@kambsdalur.fo

Kristina Atnadóttir

Tlf. 311656 / 511656

Føroyskt, Søga


kristina.atnadottir@kambsdalur.fo
kat@kambsdalur.fo

Lau Jensen

Tlf. 423335 / 586852

Evnafrøði, Lívfrøði


lau.jensen@kambsdalur.fo
laj@kambsdalur.fo

 

Leif Hansen

Tlf. 444013 / 273165

Tónleikur


leif.hansen@kambsdalur.fo
leh@kambsdalur.fo

Lone Høeg Bejer

Tlf. 592424

Spanskt, Søga


lone.hoeg.bejer@kambsdalur.fo
lhb@kambsdalur.fo 

Magni Høgnesen

Tlf. 221070

Enskt, Miðlakunnleiki


magni.hognesen@kambsdalur.fo
mgh@kambsdalur.fo 

Magnus Samuelsen

Tlf. 423130 / 587106

Samfelagsfrøði, Altjóða búskapur, Søga


magnus.samuelsen@kambsdalur.fo
mas@kambsdalur.fo

 

Margit F. Petersen

Tlf. 444779 / 274069

Virkisbúskapur, Sølubúskapur


margit.fromm.petersen@kambsdalur.fo
mfp@kambsdalur.fo

Margretha Petersen - trygdarumboð

   Tlf. 216633
   Virkisbúskapur, Sølubúskapur

margretha.petersen@kambsdalur.fo
map@kambsdalur.fo

 

Maria Gregersen

Tlf. 441614 / 272714

Virkisbúskapur


maria.gregersen@kambsdalur.fo
mgr@kambsdalur.fo

Meinhard Bjartalíð

Tlf. 448308

Latín


meinhard.bjartalid@kambsdalur.fo
meb@kambsdalur.fo

 

 

Meinhard Jensen

Tlf. 442434 / 276484

Enskt


meinhard.jensen@kambsdalur.fo
mej@kambsdalur.fo

Naina Eydna Jacobsen

Tlf. 422309 / 594979

Toymisleiðari á serbreytini


naina.eydna.jacobsen@kambsdalur.fo
nja@kambsdalur.fo

Nikolina Olsen - álitisfólk

Tlf. 455769 / 215769

Enskt, Danskt


nikolina.olsen@kambsdalur.fo
nio@kambsdalur.fo

Olgar Danielsen

Tlf. 457511 / 757511

Støddfrøði


olgar.danielsen@kambsdalur.fo
old@kambsdalur.fo

 

Óli Høgnesen

Tlf. 284773

Vinnulívsrættur


oli.hognesen@kambsdalur.fo
olh@kambsdalur.fo

Óli Wolles

Tlf. 442031 / 742031

Religión, Føroyskt


oli.wolles@kambsdalur.fo
olw@kambsdalur.fo

Óluva Klettskarð

Tlf. 457871 / 217871

Í farloyvi


oluva.klettskard@kambsdalur.fo
olk@kambsdalur.fo

Pól Esper H. Hansen

Tlf.253888

Støddfrøði, Altjóða búskapur


pol.esper.hansen@kambsdalur.fo
peh@kambsdalur.fo

 

Ragnhild í Skorini

Tlf. 261028

Støddfrøði, Alisfrøði


ragnhild.i.skorini@kambsdalur.fo

rsk@kambsdalur.fo

Randi Hansen

Tlf. 445555 / 581224

Tónleikur


randi.hansen@kambsdalur.fo
rha@kambsdalur.fo

Rúna á Rógvi

Tlf. 227204

Danskt


runa.a.rogvi@kambsdalur.fo
rar@kambsdalur.fo

Sanna Maria Klein

Tlf. 254300

Í lestrarfarloyvi


sanna.maria.klein@kambsdalur.fo
smk@kambsdalur.fo

 

 

Sigrun Skálagarð

Tlf. 456550 / 216412

Støddfrøði, Stjørnufrøði, Alisfrøði


sigrun.skalagard@kambsdalur.fo
sis@kambsdalur.fo

Tóra Norgerð

Tlf. 220955

Starvsfólk á Serbreytini


tora.nordgerd@kambsdalur.fo
tno@kambsdalur.fo

Turid Thomsen

Tlf. 441819 / 741819

Týskt, Danskt


turid.thomsen@kambsdalur.fo
tut@kambsdalur.fo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turið Petursdóttir

Tlf. 445300 / 286100

Ítróttur og heilsa, Føroyskt


turid.petursdottir@kambsdalur.fo
tpe@kambsdalur.fo

 

 

Kantina

Jonhild Poulsen

Tlf. 610812/252220


jonhild.poulsen@kambsdalur.fo

Jóhanna Klein

Tlf. 277035


 

Ingun N. Olsen

Tlf. 610813 / 444692 / 214692


 

  

 

Reingerð

 

Christianna Joensen

Tlf. 441464 / 260216

 

Ebba Anthoniussen

Tlf. 444097 / 229967

Hildigarð Eliasen

Tlf. 444052 / 592260

Jónvá G. Hansen

Tlf. 441534 / 212534

 

Jónvør Hansdóttir

Tlf. 445165 / 595165

Anna Jacobsen

Tlf. 228285

Kristianna Jensen

Tlf. 441434 / 281434

 

 

Marina Tausen

Tlf. 

Majken Øre

Tlf.